תכנון ועיצוב פנים

_DSC5801-min

תכנון חללים

במסגרת תהליך התכנון אני מבצעת מול הלקוחות אפיון ממוקד לצרכיהם ורצונותיהם ובהתאם מבצעת חשיבה על השינויים המומלצים בתכנון החלל כך שיתאים לצרכים החדשים. התכנון כולל חשיבה מחודשת על חלוקת החלל (גם בראיה עתידית), העמדה נכונה של הריהוט בכל חללי הבית וכן פריטים ייחודיים לפי הצורך. התכנון מתחשב בהסתכלות רחבה על המרחב, מעבריות, זרימה, עמידה במרחקים תקניים ועוד... הפרויקט מתחיל החל משלב החלוקה הבסיסית ועד לתכנון אלמנטים נוספים בחלל- תקרה, פתחים, חללים רטובים, פרטי נגרות מותאמים לצרכים ועוד...

IMG_8907-Edit-7-NSH

תכנון מטבח

מטבח הינו מרכז הבית עבור מרבית המשפחות. תכנון המטבח דורש חשיבה מעמיקה במטרה לתכנן מטבח נכון ופרקטי לכל לקוח לצד מראה מעוצב ומרשים במרכז החלל. במסגרת תהליך התכנון נבצע הליך פרטני למטבח הן מבחינת צרכים והן בבחירת חומרי הגמר והנראות העיצובית.

מעצבת פנים תל אביב

תכנון נגרות

חלק משמעותי מתכנון החלל כולל חשיבה של פתרונות נגרות מותאמים לצרכי הלקוחות. נגרות מותאמת אישית מנצלת באופן מיטבי את מבנה החלל ומייצרת פתרונות אחסון וסדר לצד מראה עיצובי שמשתלב בהרמוניה עם כלל האלמנטים שנבחרו. חומרי גלם, חומרי הגמר, הגוונים והנראות העיצובית הם חלק מהחשיבה הכוללת.

Man, an electrical technician working in a switchboard with fuses. Installation and connection of electrical equipment. Professional uses a tablet.

תכנון חשמל ותאורה

חשמל ותאורה בפרויקט מהווים אלמנט חשוב ומרכזי הדרושים פונקציונליות ונוחות לצד עיצוב ואווירה. במסגרת תהליך התכנון אני מבצעת מול הלקוחות חשיבה ממוקדת על צרכי החשמל והתאורה בהווה ובעתיד בהתאמה לאופן חלוקת החלל שסוכמה. התהליך מייצר ירידה לפרטים ותכנון נכון ומיטבי טרם השיפוץ.

חשמל ותאורה

הכנת תוכניות ביצוע לקבלן וספקים

לאחר סיום תהליך התכנון הכולל אני מכינה סט תוכניות מקצועי לקבלן ולבעלי המקצוע אשר לפיהם מתבצע השיפוץ בשטח. (כתב כמויות, תוכנית הריסה, תוכנית בניה, תוכנית חשמל ותאורה, פריסות חיפויים וריצופים, אינסטלציה, מפרט אלומיניום ופתחים ועוד...)

מעצבת פנים בירושלים

ימי רכישות ועבודה מול ספקים

בהתאם לתכולות הפרויקט אני מלווה את הלקוחות בכל שלבי הרכישות הנדרשים לקראת השיפוץ: חיפויים, ריצופים, סניטרייה, ריהוט, ותאורה תוך תכנון מקדים בהקשר התכנוני והעיצובי. בנוסף מלווה את התהליך מול הספקים השונים (נגר, דלתות, אלומיניום ועוד..) ע"י הכנת תוכניות, הגדרת חומרי הגמר וכל הנדרש מול כל ספק וספק.

מעצבת פנים מומלצת בירושלים

ליווי תהליך השיפוץ

במסגרת תהליך הפרויקט אני מלווה באופן צמוד את עבודת הקבלן והספקים, מוודאת כי הפרויקט בשטח מבוצע עפ"י התוכניות, נותנת מענה לסוגיות שמתעוררות, ומנהלת את כל התהליך ותכנון לוחות הזמנים מול הספקים. הפרויקט מנוהל עפ"י גנט עבודה שהוכן מראש, מבוקר ומנוהל על ידי באופן מלא. באופן זה אני מייצרת בטחון ושקט ללקוח שחשוב מאוד בתקופה מורכבת אך מרגשת.

FB_IMG_1586952958419

הלבשת חללים

הלבשת החלל הינה הדובדבן של הקצפת בסיום כל פרויקט, שיפוץ/בניה אינם שלמים מבלי שנכניס לחלל את "התבלינים" שיהפכו את החלל לביתי ומזמין. ריהוט משלים, שטיח, וילונות, טקסטיל, תמונות, אקססוריז- הם פריטים אשר מקשטים את הבית והופכים אותו לחלל נעים וחם שיגרום לנו להרגיש- בית!!!